Dění ve městě

Neratoviny měly v dubnu přes 9 tisíc čtenářů

V dubnu Neratoviny publikovaly 32 článků třech autorů. Tematicky článkům dominovaly pozvánky na kulturní akce a akce neratovických občanských sdružení, reportáže z nich a zprávy z místního sportu.
Za zaběhnutou lze označit spolupráci Neratovin s fotografem Jiřím Pecháčkem, který nám poskytuje své snímky zejména z koncertů, které se konají v Neratovicích.
Poděkování patří také Jaroslavu Hejskovi, hráči TJ Start Mlékojedy, a Petru Valčíkovi, trenéru žáků a hráči SK Roma, díky nimž jsme přinesly mnohé zprávy z místního fotbalového dění.
Návštěvnost našeho webu rostla také v dubnu. Za duben to bylo 9 361 unikátních návštěvníků, oproti březnu je to nárůst o více než 80%.
Průměrná denní návštěvnost Neratovin vzrostla ještě více, a to téměř o 130%. Zatímco v březnu denně na Neratoviny zavítalo 374 lidí, v dubnu to bylo už 853.
Nejnižší návštěvnost byla 482 unikátních návštěv za den (3. dubna), nejvýše se pak toto číslo vyšplhalo 30. dubna na 1 181. Každý pátý den překonal počet čtenářů tisícovku.
Facebooková stránka Neratovin si nevedla tak dobře a počet jejích fanoušků se zvýšil pouze o 16% na 247. Dosah stránky na facebooku se denně pohyboval mezi 447 a 1515 uživatelů, kterým dominuje věková kategorie kolem 30 let.
Děkujeme čtenářům za Vaši přízeň. Také v měsíci květnu se budeme snažit přinášet aktuální informace, názory a zprávy z Neratovic. Pomoci Neratovinovám můžete také vy, když nám budete posílat upozornění na akce konané v Neratovicích, podněty na články (na email redakce@neratoviny.cz) a když budete naše články sdílet na facebooku či je přeposílat svým přátelům.

Související články

Back to top button