Dění ve městě

Neratovice vedou v soutěži o Rákosníčkovo dětské hřiště

Síť samoobsluh LIDL vyhlásila soutěž o tzv. Rákosníčkova dětská hřiště. Soutěž spočívá v tom, že veřejnost může prostřednictvím webového rozhraní nebo pomocí sms hlasovat pro jednotlivé prodejny LIDL. Prodejny jsou rozděleny do 4 kategorií a vítězi se v každé kategorii stává určitý počet prodejen. V blízkosti vítězných prodejen pak LIDL přislíbil vystavět dětské hřiště. Hlasování probíhá po celý měsíc únor.
Prodejna Neratovice – Lobkovice, na Kostelecké ulici, je v nejpočetnější druhé kategorii, kde prvních sedm měst získá dětské hřiště. Nástup Neratovic do soutěže byl vlažný, nicméně od 7. února, kdy byla zahájena kampaň na facebooku, začaly Neratovice v pořadí prudce stoupat. Již během prvních 24 hodin se Neratovice dostaly mezi prvních 14, které LIDL zobrazuje v průběžných výsledcích v naší kategorii. Stoupání Neratovic v pořadí se nezastavilo a ve středu 13. února jsme se vyhoupli do čela pořadí s největším počtem hlasů ze všech měst ve všech kategoriích.
Hlasování nabralo nejprve obrátky zřejmě právě díky facebookové kampani, ale přispěla k ní bezpochyby také aktivita občanského sdružení Lobkovice, o.s., které šíří letáčky po celém městě a k hlasování vyzývalo také na jím pořádaném lobkovickém masopustu. Akci podpořila také neratovická radnice, která výzvu k hlasování vyvěsila na oficiálních stránkách města.
Kampaň se stala nabalující se sněhovou koulí a momentálně nejsme schopni ani monitorovat všechny významné počiny neratických občanů, které získaly hlasy pro naše (snad) budoucí dětské hřiště.
Pokud jste dosud nehlasovali, učiňte tak na stránkách https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hriste/. Vyberte prodejnu Neratovice – Lobkovice, Kostelecká a nezapomeňte potvrdit svůj hlas. Žádost o potvrzení hlasu Vám přijde na e-mailovu adresu, kterou jste při hlasování zadali.
Hlasovat můžete také pomocí sms ve tvaru LIDL 0267 na telefonní číslo 900 11 06. Můžete tedy za svoji osobu hlasovat celkem dvakrát.
Můžete se také přidat k facebookové události https://www.facebook.com/events/157630181053404/, kam můžete pozvat své přátele z facebooku. Jen prosím nezvěte přátele z měst, které nám mohou sebrat vítězství.
Průběžné výsledky hlasování můžete sledovat zde: https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hriste/prubezne-vysledky-hlasovani/

Související články

Back to top button