Dění ve městě

Letní tábor „Mexico 2013“ má ještě pár volných míst

V termínu od 20. do 27. července 2013 se bude v Mlékojedech konat Letní tábor „Mexico 2013“ pro děti od 6 do 16 let. Tábor pořádá Občanské sdružení Rotunda – dámský klub Bre-berušky.
Ubytování bude ve vlastních stanech v Mlékojedech za hrází. Jednu noc stráví děti na bivaku v CHKO Kokořín.
Stravování je zajištěno pětkrát denně, včetně pitného režimu, v hasičské zbrojnici, kterou budou táborníci využívat také v případě nepříznivého počasí.
Program zahrnuje denní i noční hry v lese, na louce i vodě, výlety po okolí pěšky, na raftech či na kolech. Olympiády, karneval, táborové letní kino.
Děti navštíví stáje Kamila Horáka a projedou se na koních. Představí se jim také kynologické a záchranářské dovednosti, uvidí ukázky z činnosti policie a hasičů.
Naplánován je také celodenní výlet, který zamíří na hrad Kokořín nebo Houska. Je připraveno mnoho dalších skvělých her, zábavy a legrace.
Děti kromě oblečení, obuvi, hygienických potřeb a osobních věcí potřebují vlastní stan, spacáky, lžíci, ešus, kolo, přilbu, apod. Vše ostatní jako rafty či sportovní vybavení je zajištěno v místě konání tábora organizátory.
Cena je 2 800 Kč. Kontaktní osobou je Ing. Michaela Landová, e-mail: mischa33@seznam.cz, tel.: 605 923 051.
Přihláška na Letní tábor Mexico 2013 ke stažení
 

Související články

Back to top button