Dění ve městě

Lesní mateřská školka Dubínek pořádá v sobotu úklid v rámci akce „Ukliďme Česko“

Lesní mateřská školka Dubínek se ujala organizace neratovických aktivit v rámci celostátní akce „Ukliďme Česko,“ jejímž cílem je likvidace co nejvíce černých skládek a vyčištění co nejvíce míst v našem okolí. Akce se koná v sobotu 18. dubna.
Do akce se zapojí také Nízkoprahové centrum dětí a mládeže Neratovice, Základní škola 28. Října, Gymnázium F. Palackého, Základní škola Byškovická, Obchodní akademie Sova a SOŠ a SOU Neratovice, které budou v různých dnech uklízet lokality poblíž svého působiště.
Dubínek vytipoval dvě lokality k úklidu. První je cesta od Kojetického potoka směrem k lesíku Na Skalách a k Dubínkově jurtě, kudy řada Neratovičanů chodí na procházky. Sraz je v 9 hodin u jurty, kde bude po úklidu také občerstvení. Organizátorkou je Hanka Ježková.
Druhou lokalitou je lesík přiléhající k ulici Mládežnická mezi železničním přejezdem a poštou. Sraz v 9 hodin ráno na rohu ulic Mládežnická a Antonína Dvořáka. Úklid koordinuje Zuzka Králové z občanského sdružení Nebozez.
Dubínek vyzval také neratovické firmy, školy a organizace, kterým není lhostejné, jak to v Neratovicích a okolí vypadá, aby se se svými žáky, studenty či zaměstnanci zapojily.
Více informací získáte od Hanky Ježkové na telefonním čísle 724 488 814.
Akce na facebooku: www.facebook.com/events/1382526322067000/

Související články

Back to top button