Dění ve městě

Květnové akce Společenského domu

Vedle jazzového festivalu a oslav výročí Ljuby Hermanové připravil Společenský dům také další pořady, jimž dominují akce pro děti.
V sobotu 4. května mohou děti s rodiči přijít do Malého sálu Společenského domu, kde od 15 hodin sehraje pražské divadlo Krapet pohádku pro nejmenší „Našel se medvěd“. Vstupné je 60 Kč, pro děti do 5 let 25 Kč.
V úterý 7. května si pak přijdou děti opět na své, když od 9:00 Městské kino uvede představení „Sněhurka a 7 trpajzlíků“ za příznivé vstupné 50 Kč.
Sobota 18. května pak bude ve znamení Divadelní poutě dětem spojené s dětským bazárkem. Tento divadelní mumraje proběhne od 14:00 do 17:00 před Společenským domem.
Vystoupí zde klauni, loutkoherci, bublináři a kouzelníci, mimo jiné Václav Strasser, klaun Bilbo, divadla Trakař a Neklid.
Ve spolupráci s dobrovolnicemi z Nízkoprahového centra dětí Neratovice pro děti bude k v prostorách SD otevřen bazárek dětského zboží pro zájemce z řad maminek a tatínků, kupujících i prodávajících.
Víkend 11. a 12. května bude svědkem Taneční soutěže o cenu města Neratovice.
V sobotu od 10h proběhne soutěž v show a street formacích, street a break sólech. V neděle ve stejnou dobu odstartuje soutěž v latinsko-amerických a standardních tancích. To vše ve Velkém sále Společenského domu.
Vstupné na oba dny bude 90 Kč. Dětem od 10 let, studenti a důchodci pak zaplatí snížené vstupné 60 Kč.
V úterý 28. května vystoupí od 19.00 v Malém sále sboru Základní školy Ing. Plesingera-Božinova se svým koncertem.
Ve čtvrtek 30. května pak budeme moci ve Velkém sále od 17:30 shlédnout vystoupení žáků Základní umělecké školy, volně inspirované výročím Ljuby Hermanové.
Pátek 10. května potěší příznivce dechové hudby. Od 18 hodin se bude ve Velkém sále SD konat Májová zábava, na které bude hrát malá dechovka Přívoranka. Vstupné bude 60 Kč.

Související články

Back to top button