Dění ve městě

Dubínek zve na dobročinný bazar (nejen) dětského zboží

Většina rodičů obvykle s jarem zjišťuje, z kolika věcí už děti vyrostly, kolik hraček už je nezajímá a že by potřebovaly něco nového. Lesní mateřská školka Dubínek nabízí možnost nakoupit si staronové vybavení za příznivou cenu a také přispět na dobrou věc.
V sobotu 9. dubna od 10 do 16 hodin zve na dobročinný bazárek ve prospěch Dubínku, a to do Společenského domu v Neratovicích.
Do bazárku mohou lidé bezplatně věnovat dětské oblečení, hračky, ale i například sportovní potřeby a další drobné vybavení. Vše může být samozřejmě použité, ale v dobrém stavu a funkční.

„Výtěžek z prodeje využijeme zvelebení okolí školky pro veřejnost. O víkendech se u nás často zastavují pejskaři nebo rodiny s dětmi na procházce, rádi bychom proto pořídili ještě další lavičku a také zkrášlili její okolí zasazením květin,“ řekla Jana Háková z Dubínku s tím, že neprodané předměty věnuje Dubínek charitě – Diakonii Broumov, nebo v případě potřeb pro kojence porodnici Neratovice.

Na bazárek mohou rodiče vzít i děti, pro které Dubínek na místě připravil tvůrčí dílničku, aby se pobavily a rodiče mohli nerušeně vybírat a nakupovat. Při minulém bazárku bylo možné díky štědrosti dárců pořídit za velmi příznivé ceny kromě oblečení například i kočárky či dětská kola a další zajímavé vybavení.

Více informací o bazárku, popřípadně příjmu zboží ráda sdělí Květa Černohlávková na e-maiové adrese kveta.cernohlavkova@dubinek.cz nebo telefonu 603 772 194.

Související články

Back to top button