Dění ve městě

Americko-dánská punková kapela Total Heels vystoupí v neděli v Neratovicích

V neděli 20. října se koná již poslední večer ze série říjnových nedělí punkově laděných koncertů v neratovické nádražní hospodě. Tentokrát k nám přijedou tři Dánové a jeden Američan tvořící kapelu TOTAL HEELS. Předkapelu jim budou dělat OTRA VEZ z Lysé nad Labem.
TOTAL HEELS jsou mladá kapela, ovšem sestávající ze zkušených muzikantů. Zpěvák kapely Jason Orlovich již v ČR vystupoval například se skupinou Polite Sleeper, ale měl tu i sólové turné.
TOTAL HEELS fungují teprve rok a svůj první koncert odehráli rovnou jako předkapela grungeové legendy Mudhoney. Stihli vydat dva singly a jejich dema jsou k poslechu zde: https://soundcloud.com/total-heels
V Neratovicích odehrají třetí koncert ze svého podzimního turné po Evropě. Jejich pódiová vystoupení jsou plná energie, a tak se neratovická nádražní hospoda v neděli „otřese v základech“.
Večer odstartují OTRA VEZ, jejichž deska je zdarma k poslechu i ke stažení na webu Sakraphonu: http://sakraphon.cz/otravez/naoko
Začíná se opět už v 19:00, aby přespolním neujely poslední vlaky a návštěvníci koncertu nešli v pondělí do práce nevyspalí.
Více informací – http://sakraphon.cz
Událost na FB: https://www.facebook.com/events/635632406469643
 

Související články

Back to top button